Светски дан људских права обележен у Предшколској установи ,,Бамби”

Данас су најмлађи чланови друштва из Предшколске установе ,,Бамби” обележили 10. децембар – Светски дан људских права. У сарадњи са својим васпитачима, који су направили одговарајући видео материјал, илустрације и примере и тиме показали која су људских права, деца су боље разумела шта овај датум представља и зашто нам је важан. Као резултат предавања настала су ликовна дела са симболима данашњег дана која носе поруку да људска права морамо поштовати и да никоме не смеју бити ускраћена.

Невена Бабанић