Предшколска установа ,,Бамби” честитала на оствареној сарадњи граду Пожарецу и ПУ ,,Лилипут 012”

Потписан је споразум о сарадњи и између Градске управе града Пожаревца и Приватне предшколске установе ,,Лилипут 012”. Захваљујући овом споразуму град је омогућио да сва деца која су на листи чекања буду смештена у приватне вртиће уз финансијску помоћ родитељима.

Директорка ППУ ,,Бамби” из Београда, Марина Поповић, је упутила честитке за остварену сарадњу и са директором вртића ,,Лилипут 012”, Николом Голубовићем, најавила да ће ове две Установе у наредном периоду радити на заједничком усавршавању васпитно-образовних запослених, унапређивању васпитно-образовног рада, размени идеја и одржавању постојећих мера као показатељима квалитета рада Установа у свим областима. Обе стране се надају да ће будућа сарадња бити плодоносна и на дуге стазе.

Невена Бабанић